Konji16

konj...konji

PortalPortal  AccueilAccueil  RechercherRechercher  S'enregistrerS'enregistrer  Connexion  

Partagez

Medena i Flekica

AuteurMessage
Lipizzan lover

Lipizzan lover

Broj postova : 75

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeMer Juin 03, 2009 12:15 pm

Medena i Flekica 5n3tl4
Medena

Medena i Flekica 23s7woi
Medena opet

Medena i Flekica 97v43c
Flekica

Medena je čisti Hrv.ovčar....stara je nekih dva do tri mjeseca... pre slatka je i mali vražićak...
Flekica nije čistokrvni pas nego je neki križanac Istarskog goniča i terijera...zapravo ja sam nju prije dvije godine udomila....jer nju je neko bio napustio....a ja jednostavno nemam srca kada vidim napuštenoga psa odbiti ga....
Revenir en haut Aller en bas
Admin-ancy
Admin
Admin-ancy

Broj postova : 102

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeJeu Juin 04, 2009 4:35 am

jao kako su slatki...blago tebi kad imaš takve roditelje,daju ti da imaš DVA psa...hh Laughing Laughing
http://konji16.forumcorse.com
Lipizzan lover

Lipizzan lover

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeJeu Juin 04, 2009 12:49 pm

uh....imam ja još puno životinja......
Frizijac

Broj postova : 81

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeDim Juin 07, 2009 4:35 am

hahahaha...
suosjećam s tobom,ja imam DVIJE velike kuje i imao sam devet štenaca,a sada ih je samo pet,tako da sam sada na sedam pasa...hahahahahahhaha
Lipizzan lover

Lipizzan lover

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeDim Juin 07, 2009 6:37 am

ja sam jedno vrijeme isto imala nekih sedam pasa....uffff to je bilo rusvaj po dvorištu....a sa dva psa ja još imam osam konja, tri ovce, jedno tele, 10 golubova, 15 zečeva, 5 kokošaka, dvije mačke.....zoo domačih životinja!!
Frizijac

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeDim Juin 07, 2009 11:07 am

uuuuuuuuuuuuu...
hahahaha,ja imam sreće,moj tata ima na kraju grada negdje oko 260 kvadrata zemljište ograđeno tako da su psi tu,ali da su kući...
mare_magaree94

mare_magaree94

Broj postova : 11

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeSam Juil 04, 2009 3:33 am

eeeh...jada=)...životinjska farma kod vas tongue ...a imate li među tim svim životinjama,nekog svog mezimca...najdražeg?? Very Happy
Osim Male Mare,naravnoo... rabbit
mare_magaree94

mare_magaree94

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeSam Juil 04, 2009 3:54 am

eh...btw,ivane...zagi...jes to ti??? Kako te ne skuži...Frizijac,jel?? Suspect
Frizijac

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeDim Juil 05, 2009 5:10 am

mareeeeeeeeeee,zagi jeeeeeee....
mare_magaree94

mare_magaree94

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitimeDim Juil 05, 2009 5:48 am

Pa maliiii... Rolling Eyes ...kako te ne skonta...a vidim ja nešto poznato...zna se o životinjama,neum 6a... tongue ....hihi Laughing
Contenu sponsorisé

Medena i Flekica Empty
MessageSujet: Re: Medena i Flekica   Medena i Flekica Icon_minitime

Medena i Flekica
Page 1 sur 1